Полегшені шкіряні топсайдери з натуральної шкіри білого кольору на яскравій білій еластичній підошві та білій шнурівці , Т-2204-01

Артикул:
Т-2204-01
Вага:
1 кг
3290 грн
Колір
білий
Тип шкіри
Натуральна шкіра
Всі характеристики

Неймовірно легкі базові туфлі у стилі топ-сайдери із м'якої шкіри яскравого білого кольору. Ідеальна колодка, м'яка та еластична підошва яскраво-білого кольору, натуральна шкіра всередині та зовні, м'яка шкіра-ось все що потрібно для улюбленої пари цього сезону. Наші туфлі підійдуть для енергійних дівчат, вигідно відрізнятимуться від іншого нудного повсякденного взуття. Шнурки ми використовуємо 100% з натуральної бавовни.

Саме в цьому взутті Ви зможете ходити цілий день і ніжки зовсім не втомляться. Топ сайдери це туфлі на кожен день, для тих хто цілий день, за рахунок специфіки своєї роботи, постійно на ногах.

Зверніть увагу, що у нас працює послуга "індивідуальне виготовлення". За допомогою цієї послуги Ви можете створити маленьку колекцію, використовуючи свої улюблені кольори. Тільки ми – ТМ Джино Фіджіні знайдемо підхід до будь-якого клієнта. Ми обожнюємо створювати щось нове і якщо Ви теж любитель чогось не звичайного-тоді нам по дорозі! Ходімо разом з нами, в ногу з часом і тільки в наших спортивних туфельках Ви не втомитеся ;)

Технічні характеристики:

Матеріал верху – натуральна шкіра

Внутрішній матеріал – натуральна шкіра

Матеріал устілки - натуральна шкіра

Матеріал підошви - ПУ

Висота підошви - 2см

Застібка - шнурки

Сезон – весна-літо

Стиль – повсякденний

Колір – білий

Артикул: Т-2204-01

pic_26e245cbc9b05a3_700x3000_1.jpg

Загальна

Колір
білий
Тип шкіри
Натуральна шкіра
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Полегшені шкіряні топсайдери з натуральної шкіри білого кольору на яскравій білій еластичній підошві та білій шнурівці , Т-2204-01