Яскраві руді черевики на шнурівці, виготовлені з натуральної замші, на високій тракторній білій підошві з глибоким протектором, Б-2175-01

Ваша знижка: -28%
Вага:
1.2 кг
3050 грн2200 грн
Колір
рудий
Тип шкіри
Замша
Всі характеристики

Хіт цього сезону – невисокі руді черевики з натуральної замші, на стильній білій підошві з глибоким протектором. Завдяки шнурівці Ваші ніжки завжди будуть надійно зафіксовані. Потовщена підошва оберігатиме Вас під час прогулянок від дощу, сльоти та снігу. Глибокий протектор робить ці черевики стійкими до слизьких крижаних, зимових перешкод. Любителі тепла завжди можуть вибрати утеплення у вигляді зими і насолоджуватимуться прогулянками під час будь-якої температури :)

Ідеально підійдуть під одяг у стилі: "Мілітарі", "Casual", "Grunge".

Повномірні.

Матеріал верху – натуральна замша

Внутрішній матеріал - натуральна шкіра/байка

Матеріал підошви - PU зносостійкий

Висота халяви / задника - 12,5 см

Висота підошви - 4,0 см/5,0 см

Застібка - шнурки

Сезон – осінь-зима

Колір – рудий

Артикул - Б-2175-01

Примітка на кшталт утеплювача:

Байка - це м'який теплий тканий матеріал, який вибирається як утеплювач в демісезонних моделях. Басня всередині йде від самого низу до верху виробу.

Європейка (для теплої зими)-по щиколотку знизу використовується взуттєва овчина, а зверху по гомілки-байка.

Зима по всій довжині використовується взуттєва овчина (вовняні волокна на тканинній основі)

pic_26e245cbc9b05a3_700x3000_1.jpg

Загальна

Колір
рудий
Тип шкіри
Замша
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Рекомендуємо подивитись
Схожі товари

Яскраві руді черевики на шнурівці, виготовлені з натуральної замші, на високій тракторній білій підошві з глибоким протектором, Б-2175-01